Szkoła Wizażu Warszawa.

Ucz się perfekcji u najlepszych !!!

Cele Akademii Wizażu Agaty Świeckiej

Głównym naszym celem jest indywidualna, szczegółowa i praktyczna nauka makijażu profesjonalnego, prowadzona w małych, maksymalnie 6 os. grupach.
Osoby uczące to  wysokiej klasy specjaliści - wizażyści, z dużym doświadczeniem zawodowym i  pedagogicznym.

Prowadzimy zajęcia z makijażu na poziomie podstawowym (dla wszystkich) i zaawansowanym (makijaż artystyczny dla wizażystów) oraz jednodniowe doszkalające bloki tematyczne, np. dla kosmetyczek z rysunku w makijażu permanentnym lub artystycznej stylizacji brwi -więc naprawdę każdy może tu  znaleźć interesujący dla siebie program oraz odpowiedni  poziom nauczania.

Dla osób przyjezdnych oferujemy pomoc w zorganizowaniu atrakcyjnych cenowo noclegów w pobliskim hostelu.

Każdy nasz kurs kończy się egzaminem praktycznym- profesjonalną sesją zdjęciową, która stanowi zazwyczaj początek  pierwszego portfolio wizażysty, oraz wręczeniem autorskiego dyplomu uprawniającego do wykonywania zawodu.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z NASZYCH  ZAJĘĆ

Przyjmujemy zapisy na szkolenia z wizażu:

1. INTENSYWNY  TYGODNIOWY KURS MAKIJAŻU (lokalizacja: Warszawa)

5 dni / 40 godzin   w cenie 1390,00 zł       20-24  kwiecień  2015- aktualne zapisy

Dodatkowo fotograficzna sesja dyplomowa i zestaw pędzli GRATIS !!!

Kurs ten przeznaczony jest dla każdej osoby, która pragnie w intensywnym tempie poznać tajniki podstaw profesjonalnego makijażu i zdobyć nowy, atrakcyjny zawód - zarówno dla początkujących amatorów, jak i dla kosmetyczek, fryzjerek i stylistek - jako doskonałe uzupełnienie ich wiedzy z zakresu wizażu i wzbogacenie swoich kompetencji zawodowych o umiejętność wykonywania dobrego i starannego makijażu.
Absolwentki po ukończeniu kursu wykonują makijaż dzienny, ślubny, makijaż kobiety dojrzałej, wieczorowy i biznesowy.
Kurs kończy się egzaminem praktycznym- profesjonalną sesją zdjęciową oraz wręczeniem dyplomu ukończenia kursu , dającym uprawnienia  do pracy.
Zdjęcia z dyplomu stanowią pierwsze portfolio świeżo upieczonego wizażysty.

PROGRAM KURSU

ZDJĘCIA Z DYPLOMÓW

 

2. ROZSZERZONY POPOŁUDNIOWY KURS MAKIJAŻU PODSTAWOWEGO 60 h
w cenie 2400,00 zł 
promocyjna cena wiosenna 1999,00 zł !!!

Dodatkowo fotograficzna sesja dyplomowa i zestaw pędzli GRATIS !!!

Zajęcia organizowane są w każdy poniedziałek w  godzinach od 13.00 do 19.30.

zajęcia grupy wiosennej: 27.04-22.06.2015     4 miejsca   aktualne zapisy


Zajęcia grupy jesiennej:      05.10-30.11.2015          6 miejsc

Program zapewnia dokładne nauczenie się sztuki makijażu od podstaw, co daje możliwość pracy z sukcesem w zawodzie natychmiast po ukończeniu kursu.  Jest on zaplanowany dla osób, które chcą bardzo starannie i dokładnie przygotować się do nowego zawodu, a nie mają czasu na intensywną codzienną naukę.  Daje  gwarancję 100 % sukcesu w starannym opanowaniu sztuki makijażu.

PROGRAM KURSU

3. KURS MAKIJAŻU ARTYSTYCZNEGO II st.   z elementami charakteryzacji
(dla zaawansowanych )

5 dni / 40 godzin   w cenie 1390,00 zł

GRATIS dyplomowa sesja zdjęciowa !!!

Kurs przeznaczony jest dla osób zaawansowanych, które ukończyły już kurs podstawowy i posiadają podstawową wiedzę o sztuce makijażu, ale chcą poszerzyć swoje umiejętności i poznać nowe rodzaje i techniki wykonywania makijaży-fantazyjnego, fashion, epokowego, fotograficznego i innych ( szczegóły na stronie).
Podstawą przyjęcia na kurs jest rozmowa kwalifikacyjna i przedstawienie zdjęć własnych prac, bądź też wykonanie makijażu na przyprowadzonej przez siebie modelce.Kurs kończy się dyplomem oraz profesjonalną sesją zdjęciową w cenie kursu.Kurs jest organizowany po utworzenie się grupy 6 osób. W celu ustalenia terminu prosimy o indywidualny kontakt.

PROGRAM KURSU


3. Jednodniowe szkolenia tematyczne z makijażu
- dla  wizażystów i kosmetyczek

w cenie 350,00 zł  / 6 godzin

Ten rodzaj szkolenia przewidziany jest głównie dla osób, które pragną podszkolić swoje umiejętności w określonym i ścisłym zakresie, który sprawia trudność, np. rysunek ust, artystyczna stylizacja brwi, makijaż ślubny.
Można też na zajęciach realizować te tematy, które chcemy szczególnie pogłębić po ukończeniu podstawowego, intensywnego kursu makijażu.
Szczególnie polecamy ten rodzaj kursu dla kosmetyczek wykonujących makijaż permanentny, które nie czują się pewnie w rysowaniu ust  lub brwi !!! 
SZCZEGÓŁY


4.Indywidualna nauka makijażu dla potrzeb własnych

w  cenie 400,00 zł /2 godziny

Malowanie się samodzielnie nie jest naprawdę trudną sztuką. Możesz się jej łatwo nauczyć podczas swojej indywidualnej lekcji makijażu połączonej z doborem kosmetyków. W zakres lekcji wchodzi makijaż dzienny i makijaż wieczorowy oraz indywidualny dobór najlepszych dla Ciebie kosmetyków.

SZCZEGÓŁY

CO NAS WYRÓŻNIA?

1. Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć

Akademia Wizażu Agaty Świeckiej jest szkołą z ponad dwunastoletnią tradycją (poprzednio znana  pod nazwą Beauty -Box Akademia Sztuk Artystycznych). Posiada niepodważalną renomę placówki o wysokim poziomie nauczania i indywidualnym toku kształcenia. Jej absolwentki odnoszą spektakularne sukcesy w świecie reklamy, wygrywają Mistrzostwa i nawet otwierają własne szkoły.

patrz strona Nasze Absolwentki

2.JAKOŚĆ - indywidualne podejście

W obecnych czasach, kiedy konkurencja na rynku pracy jest coraz większa - jedynie jakość wykonywanych przez siebie usług decyduje o sukcesie i liczbie potencjalnie zainteresowanych Klientek.
Dla nas jest najważniejsze, aby przygotowywana przez nas do zawodu osoba opanowała materiał nie tylko teoretycznie, ale przede wszystkim w praktyce! My też stawiamy przede wszystkim  na jakość , a nie na ilość osób uczestniczących na kursie.
Aby proces nauczania był skuteczny, musi być  on indywidualny i dostosowany do możliwości każdego słuchacza.Duże kursy, liczące często ok. 15-20 osób, nie są w stanie gruntownie przekazać wiedzy, a nauka w takim trybie jest bardzo powierzchowna i nie daje gwarancji dobrego opanowania materiału w praktyce.
Nasza Akademia różni się od innych szkół tym, że jest kameralna, a zajęcia prowadzone są w max. 6 os. grupach, co daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego ucznia oraz sprawdzenia opanowania przez niego realizowanego materiału.

 

3.Wiedza poparta praktyką

Nasza Akademia różni się także tym, że uzyskiwana tutaj wiedza nie jest wiedzą tylko teoretyczną. Wizażysta, szczególnie ten, który marzy o pracy w świecie reklamy, powinien kończąc kurs  dobrze wiedzieć, jak wygląda praca w studio fotograficznym, przy obsłudze rozmaitych imprez, na planie filmowym, przy pokazie mody.
Wykładowcy zabierają ze sobą słuchaczy kursu makijażu artystycznego na praktyki do swojej pracy, w miejsca , gdzie nie może się dostać każdy - do garderoby w telewizji, na plan filmowy, za kulisy pokazów mody, do znanych studiów fotograficznych oraz tam, gdzie można spotkać wiele osób znanych z gazet i TV.
Najciekawszymi praktykami uczennic ubiegłych lat były Wybory Miss Świata 2006 organizowane w warszawskiej Sali Kongresowej, gdzie uczennice aktywnie pomagały p. Agacie Świeckiej w przygotowaniu finalistek z całego świata.

ZDJĘCIA  Z PRAKTYK

4.Pomagamy tworzyć Wasze pierwsze  profesjonalne PORTFOLIA GRATIS !

Wizażysta powinien  mieć przede wszystkim swoje dobre, profesjonalne portfolio, które jest jego najważniejszą wizytówką  i niepodważalnym świadectwem  umiejętności.
Kiedy wizażysta zaczyna szukać pracy, zazwyczaj każdy prosi o pokazanie zdjęć swoich prac . Większość osób ich niestety nie posiada, więc nie ma możliwości zweryfikowania jego umiejętności.
Wygrywa ten, który ma się czym pochwalić !
W cenie kursu makijażu podstawowego i artystycznego  zawiera się profesjonalna sesja zdjęciowa, która stanowi doskonały początek Twojego pierwszego Portfolia. Zdjęcia wykonują znani w świecie reklamy fotograficy.

ZDJĘCIA Z DYPLOMÓW KURSU MAKIJAŻU PODSTAWOWEGO

ZDJĘCIA Z DYPLOMÓW KURSU MAKIJAŻU ARTYSTYCZNEGO

 

5.Autorski dyplom

Po ukończeniu kursu otrzymujesz nasz własny autorski dyplom, który uprawnia Cię do wykonywania zawodu. Dyplom da życzenie może być także w wersji anglojęzycznej.

 

6.  Profesjonalne kosmetyki i wygodne stanowiska pracy

Podczas zajęć Akademia zapewnia pomoce dydaktyczne, materiały do nauki, profesjonalne kosmetyki renomowanych firm i wygodne stanowiska pracy .

 

7.Pomoc w zorganizowaniu noclegu

Dla osób spoza  Warszawy oferujemy pomoc w zorganizowaniu noclegu w hostelu położonym 200 m. od szkoły w cenie 45 zł/doba.

STRONA HOSTELU

 

8.Przygotowanie do Mistrzostw Makijażu

Dla osób zainteresowanych indywidualnym przygotowaniem do Mistrzostw Makijażu oferujemy gruntowne przećwiczenie danego tematu . Zajęcia takie mogą być zorganizowane na indywidualną prośbę z konkretnym tematem Mistrzostw.
Na zakończenie kursu- profesjonalna sesja zdjęciowa na temat podany jako eliminacyjny do Mistrzostw.
Już na starcie będziesz lepsza !!!

Cena kursu wynosi 1390,00 zł  netto, trwa 40 godzin zegarowych i musi się zebrać grupa 6 osób, chcących realizować dany temat Mistrzostw.

 

9.DOŚWIADCZENI WYKŁADOWCY

Wykładowcami są osoby z wieloletnią praktyką, które osiągnęły już sukces w świecie reklamy i mają ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
Wszyscy nauczyciele kochają swój zawód,prowadzą zajęcia z zaangażowaniem,nie ukrywają żadnych zawodowych sekretów i, co najważniejsze, pomagają w starcie zawodowym najzdolniejszym !


10. Nasze sukcesy-absolwentki

Efekty takiego systemu nauki nie dają na siebie długo czekać. Absolwentki są dokładnie przygotowane do pracy, szybko znajdują swoje miejsce w świecie reklamy, wygrywają Mistrzostwa Makijażu, same zostają swoje szkoły lub prowadzą własne salony wizażu .

patrz strona Nasze Absolwentki

Akademia znana jest także z tego, że jest miejscem “ostatniego kursu” - trafiają tu osoby, które mają już na swoim koncie odbycie wielu kursów wizażu, po których czują niedosyt wiedzy oraz brak praktyki.
Po zrealizowaniu programów kursu  w Beauty Box “ idą w świat” już samodzielnie.


11.Zakupy  kosmetyków z rabatem.  Pędzle GRATIS !!!

Pomagamy przy kompletowaniu pierwszego kuferka do pracy, oferując atrakcyjne zniżki, jakie przygotowały dla naszych kursantek profesjonalne firmy współpracujące.Zdjęcia z dyplomów uczennic Wzór dyplomu Akademii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostarczenia Państwu pełnej funkcjonalności serwisu oraz w celach statystycznych. Jeżeli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz na zapisanie ich w pamięci urządzenia. Mogą Państwo samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Copyright Beauty-Box© 2012. All Rights Reserved.

Designed by net48